Elektronik Ödeme

Nayax, gözetimsiz otomatik makineler için nitelikli elektronik ödeme çözümleri sunar. Bu çözümler satışlarınızı artırmanızı sağlarken, global ağımız sayesinde elektronik ödeme ve karşılıklı hesaplaşma (clearing) hizmetlerimizden yararlanmak çok kolaydır.

Nayax platformu kullanıma hazır halde sunulur ve gerekli tüm sertifikalara sahiptir. Geçersiz işlem, işlem iptali veya iade gibi tüm işlemler, basit ve kolay bir şekilde gerçekleşir. Elektronik ödeme sistemi son derece şeffaftır ve gizli hiçbir ücret ya da masraf bulunmaz. Tüm ödemeler rahatlıkla tek bir ücretle alınır.

VSR logo

VSR The All-in-One Contactless, Contact & Swipe Card Reader

Müşterilerinize diledikleri şekilde ödeme yapma imkânı tanıyın. VPOS Touch, gözetimsiz otomatik makineler için manyetik kaydırma, temaslı ve temassız işlemler dahil tüm ödeme işlemleri için kullanılabilen her şey dâhil bir platformdur. Evrensel sertifikaları alınmış VPOS Touch’lar son teknolojilerden yararlanır. Böylece elektronik otomat operatörleri, her çeşit ödemeyi kabul edebilmenin yanında; kurulum, ödeme alma, veri izleme ve yönetme kolaylıklarının tadını çıkarır.

VPOS Touch - Özellikler

Eksiksiz Elektronik Ödeme Sisteminin Bir Parçası

VPOS Touch kapsamlı elektronik ödeme çözümlerinin bir koludur. Sistem sorunsuz bir şekilde telemetri, elektronik ödeme, operasyon takibi, operasyon yönetimi sistemlerini ve eksiksiz hizmet sağlamanıza yardımcı olacak iş analitiklerini birleştirirerek; korumalı, sağlam ve güvenilir bir otomat ödeme çözümü için gerekli tüm hizmetleri sağlar.

Tüketicilerinizle İletişime Geçin

Gözetimsiz otomat makinelerinin operatörleri için müşteri ile iletişime geçmek uzun süre boyunca çözülememişti. VPOS Touch yerel dilde müşteri ile sesli etkileşim sağlar. Ayrıca tüketicilerinizin işlemlerini kolaylaştırmak için iki ayrı dil seçeneği sunulur.

Yerleştir ve Başla

VPOS Touch’lar tüm otomatik makine türleri için kolaylıkla kurulup kullanılabilir. Nayax tüm yazılım güncellemelerini uzaktan gerçekleştirerek cihazınızın son teknolojiden yararlandığından emin olur. Ayrıca ödeme standartlarınızı ve gereksinimlerinizi güncel tutar.

 vsr cashless payment vending machines pic

 

VPOS logo

VPOS The All-in-One Contactless, Contact & Swipe Card Reader

Müşterilerinize diledikleri şekilde ödeme yapma imkânı tanıyın. VPOS, gözetimsiz otomatik makineler için manyetik kaydırma, temaslı ve temassız işlemler dahil tüm ödeme işlemleri için kullanılabilen her şey dâhil bir platformdur. Evrensel sertifikaları alınmış VPOS’lar son teknolojilerden yararlanır. Böylece elektronik otomat operatörleri, her çeşit ödemeyi kabul edebilmenin yanında; kurulum, ödeme alma, veri izleme ve yönetme kolaylıklarının tadını çıkarır.

Özellikler

Eksiksiz Elektronik Ödeme Sisteminin Bir Parçası

VPOS kapsamlı elektronik ödeme çözümlerinin bir koludur. Sistem sorunsuz bir şekilde telemetri, elektronik ödeme, operasyon takibi, operasyon yönetimi sistemlerini ve eksiksiz hizmet sağlamanıza yardımcı olacak iş analitiklerini birleştirirerek; korumalı, sağlam ve güvenilir bir otomat ödeme çözümü için gerekli tüm hizmetleri sağlar.

Tüketicilerinizle İletişime Geçin

Gözetimsiz otomat makinelerinin operatörleri için müşteri ile iletişime geçmek uzun süre boyunca çözülememişti. VPOS yerel dilde müşteri ile sesli etkileşim sağlar. Ayrıca tüketicilerinizin işlemlerini kolaylaştırmak için iki ayrı dil seçeneği sunulur.

Yerleştir ve Başla

VPOS’lar tüm otomatik makine türleri için kolaylıkla kurulup kullanılabilir. Nayax tüm yazılım güncellemelerini uzaktan gerçekleştirerek cihazınızın son teknolojiden yararlandığından emin olur. Ayrıca ödeme standartlarınızı ve gereksinimlerinizi güncel tutar.

 vpos cashless payment vending machines pic

 
 

Teknik Özellikler

Teknik Özellik Tablosu

cashless solutions VPOS specs Table

 

VPOS diagram

cashless solutions VPOS diagram

 

Monyx, direkt olarak tüketiciyle iletişim kurmanızı sağlayan bir mobil uygulamadır. Nayax’ın kendi geliştirdiği Monyx uygulaması, işletmeciye, ürünlerini pazarlama ve müşteri memnuniyetini artırma imkanı sağlar. Monyx uygulaması, Nayax’ın elektronik ödeme sistemleri aracılığıyla doğrudan tüketiciyle iletişime geçmenizi sağlar. Monyx’in kullanıcı dostu arayüzü ve elektronik ödeme sistemi sayesinde tüketiciler, diledikleri ödeme şeklini seçip alışverişi kolaylıkla gerçekleştirebilir ve fiş alabilirler.

monyx app for cashless vending illustration pic

Nasıl Çalısır:

monyx app number step 1 for use
Ödeme Yöntemi Seçin
 • Kupon
 • Özel Kısa Mesaj
 • Kredi Kartı
 • Dijital Cüzdan (Ön Ödemeli)
 • Bir ödeme yöntemi seçin ve ardından alışverişi gerçekleştirmek için uygulamanın ortasındaki butona tıklayın.
monyx app process step 1
monyx steps arrow
monyx app number step 2 for use
Makine Seçin
 • Manuel ( Makinenin numarasını girerek)
 • QR Kodu ( Makineye taratarak)
 • Son Kullanılan Makineler Listesi
 • Harita (Yakınlardaki Makineler)
monyx app process step 2
monyx steps arrow
monyx app number step 3 for use
Miktarı Girin ve Ürünü Seçin

Ödenecek miktarı yazın ve makineden ürünü seçin.

monyx app process step 3
 

monyxCard logo

monyx card product pic

Monyx, mifare temassız kart aracılığıyla dijital cüzdan ve elektronik ödeme çözümlerinin en yenisini sunuyor. akıllı çevrimiçi/çevrimdışı hizmetleri ile gözetimsiz otomatik makine operatörlerine, ödeme planlarını ve limitlerini, uzaktan düzenleme ve güncelleme imkanı sağlar. Güvenli, şifreli depolama ve çevrimiçi olarak kart işlemleri gerçekleştirebilmesi, bu cüzdan çözümünü kapalı ortamlar için mükemmel hale getiren özelliklerindendir. Mifare kart sahipleri Monyx’in imkanlarından yararlanma ayrıcalığına sahip olurlar.

Monyx, Nayax’ın gözetimsiz otomatik makine operasyonları için ürettiği kapsamlı elektronik ödeme çözümünün bir parçasıdır.

 • Hediye ve indirim seçeneklerini değiştir yüzde ve miktar, günler ve saatler
 • Hediye miktarını belirle ya da değiştir
 • Yıllık kampanyaları ofisinden rahatlıkla ayarla.

Özellikler

Akıllı Çevrimiçi/Çevrimdışı Hizmetler

Monxy sistemi, güvenli bir şekilde tüm işlemleri kaydeder. Kaydettiği tüm bilgileri, ister önceden belirleyeceğiniz bir zamanda, isterseniz de belirli bir alışveriş limitine ulaşıldığında, sunucuya gönderebilecek şekilde programlanabilmektedir.

Kolay Aktivasyon

Aktivasyon hızlı ve sorunsuzdur. Operatörler basit bir dosya yükleme işlemiyle aktivasyon sağlarken, tüketicilerin ilk kullanımında kart aktif olur.

Işık Hızında İşlem

Monyx, hızlı bir şekilde çevrimdışı alışveriş yapmanızı sağlar. Krediyi direkt olarak karttan düşer.

Uzaktan Kart Yönetimi

Şirketler, Monyx’in kendi işletim sistemiyle, anlık olarak kart kullanımına çeşitli sınırlamalar getirebilir.

monyx card illustration pic

 

monyx card illustration no 2 showing the 2 sides of card

 

Güvenli, Temassız Bir Kart

Monyx Mifare temassız kart ile, hem tüketiciler hem de otomat operatörleri, bakiyelerinin güvende olduğunu ve tüm bilgilerin şifrelendiğini bilerek rahatlıkla işlem yapabilirler.

Kolay Kredi Yüklemesi

Tüketiciler hızlı ve kolay bir şekilde, bu işlem için dizayn edilmiş otomatlarda, nakit kullanarak kartlarına para yükleyebilirler.

Promosyon ve Hediye Programlama

Monyx sistemi, kartlarını dolduran tüketicilere avantaj sağlayan programlar da içerir. Bu seçenekler arasında indirimli alışveriş, “happy hour” indirimleri, özel satışlar, belli bir amaca hizmet eden promosyonlar ve daha fazlası bulunur.

Sertifikalar

 • certification Interac
 • certification QuickPass
 • certification visa
 • certification mastercard
 • certification EMVCO
 • certification PCI
 • certification PTCRB
 • certification CE
 • certification RoHS
 • 1
 • 2