NAYAX Hakkında

Nayax elektronik ödeme, telemetri, yönetim, takip ve raporlama ve BI (iş zekası) çözümleri olarak, otomat endüstrisinin öncü markasıdır. Nayax çözümleri kredi, ön ödemeli, bankamatik ve sonradan ödemeli kartları ile yapılabilecek, temaslı veya temassız fark etmeksizin her türlü ödeme metoduna uyumludur.

NAYAX sistemleri tüm otomat işlemleriyle uyumludur ve tüm makinelere uygulanabilir. Ayrıca otomat operasyonunuzun karlılığını artırmak için ihtiyacınız olan tüm donanım, yazılım, SIM kartlar, makineler arası bağlantı, kredi kartı ödeme alınması ile yönetim ve izleme çözümleri tarafımızdan sağlanır. Nayax Elektronik Ödeme ve Telemetri Sistemi, çevrimiçi yönetim ve kontrol uygulaması olan NayaxVend yönetim paneline kablosuz ve güvenli bağlantı kurarak dünyanın her noktasından bilgi aktarımı yapabilecek altyapıya sahiptir. Bu sektörde 10 yılı aşan tecrübemiz, 25’ten fazla para birimiyle işlem yapabilme yetkinliğimiz ile gözetimsiz otomatik makine operasyonları teknolojisinin öncüsüyüz. Otomat operasyonlarınızın maliyetlerinizi azaltacak ve kârınızı artıracak tüm hizmetleri sağlamaktayız.

  • Nayax elektronik ödeme çözümleri, operatörlere bankalarla, kredi ücretleriyle, telekomünikasyon masraflarıyla ve başka hiçbir zahmete gerek olmadan ticaret yapma imkanı sunar. Nayax sistemleri ile ay sonu sürprizleri yaşamazsınız. Nayax, en iyi elektronik ödeme servisini, en üst düzeyde sunabilmek için öncü global ödeme sağlayıcılarıyla çalışır.
  • Nayax telemetri sistemlerinin hizmetleri birden fazla servis sağlayıcısıyla çalışır ve bu sayede operatörler optimum mobil bilgi aktarımı, uyarı ve alarmları düzenleme, envanteri kontrol etme gibi birçok işlemi gerçekleştirebilir.
  • Nayax Yönetim, İzleme ve BI (iş zekası) Suite ile çevrimiçi makine yönetimi, anlık durum raporları ve ayarlanabilir SMS / E-Posta uyarılarını farklı işlemler için düzenlenebilir. Nayax BI (iş zekası) sistemi ayarlanabilir akıllı analiz yapma, rapor hazırlama ve istatistikleri görme imkanı sağlar.
  • Nayax tüm müşterilerinin bulundukları bölgede en üst düzey hizmeti alabilmeleri için yerel destek sağlar. Ayrıca Nayax bir EMV 1-2-3 sertifikalı çözüm sağlayıcısı ve PCI-DSS Ödeme Servisi sağlayıcısıdır. Bu servisler en yüksek seviyedeki güvenlik standartlarındaki sertifikalara sahiptir. Bunlar yıllık olarak gözden geçirilir ve tüm finansal enstitülerle uyumluluğu sağlanarak garanti altına alınır. Nayax donanımları FCC, CE onaylıdır.
about us intro pic vpos on machine  

Videoyu İzle

Nayax Farkı!

Kapsamlı Hepsi Bir Arada Platform

Nayax elektronik ödeme çözümleri evrensel sertifikalara sahiptir ve otomat ve gözetimsiz otomatik makine operatörlerini son teknoloji ve ödeme alma çözümleri ile destekler. Otomat operatörleri ticari ya da idari hesapların yönetimi ve güvenliği ile ilgili kaygı duymaz.

Kur ve Kullan

Nayax elektronik ödeme çözümleri kurulumu çok kolay, kullanımı çok basittir. Ayrıca tüm otomatik makine standartlarına uyumludur.

En İyi Elektronik Ödeme Çözümü

Nayax Elektronik Ödeme Sistemi, otomat ve gözetimsiz makine operatörlerine, işçiler ve ekip için kapalı ortam çözümleri sunar.

Sertifikalı Uzmanlık

Nayax elektronik ödeme çözümleri PCI-DSS, EMV Seviye 1,2 ve 3 kaydırmalı, temaslı ve temassız onaylıdır ve Visa qVSDC, MasterCard M-chip ve PA-DSS tarafından sertifikalıdır.

Tüketici Etkileşimi

Size kalabalığın arasından sıyrılıp öne çıkmanız için kapsamlı elektronik ödeme çözümlerinin yanı sıra tüketicilere heyecan verici promosyonlar ve teşvikler sunabilme olanağıyla, tüketici bağlılığını artırmanızı sağlıyoruz.

Kapalı Ortamlar İçin Elektronik Ödemeli Otomat

Nayax Elektronik Ödemeli Otomatlar otomat ve gözetimsiz makine operatörlerine, işçiler ve ekip için kapalı ortam çözümleri sunar.

Birden Fazla Uygulama

Nayax elektronik ödeme ve telemetri çözümleri makine operatörlerine işlemleri başlatma ve tamamlama olanağı sağlar.

Yenilikçi ve Akıllı Yönetim, İzleme ve BI Suite

Nayax güçlü izleme çözümleri ile otomat operatörlerine otomat ve gözetimsiz makinelerde gerçekleşen nakit alışverişi ve envanter takibini daha verimli ve güvenli bir şekilde takip ederek, kârlılığı artırma ve masrafları azaltma imkanı sağlar.